czwartek, 06 czerwca 2013

Witam Wszystkich, na moim drugim blogu www.88makama2.blogspot.com zorganizowałam Candy. Do wygrania jeden z notesów. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie :) Więcej informacji po kliknięciu w zdjęcie :)

 

16:10, 88makama
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 kwietnia 2013

Czas na zmiany, dlatego też zapraszam Was na mojego drugiego bloga, który będzie kontynuacją tego :) A oto adres : www.88makama2.blogspot.com ZAPRASZAM! :)

09:06, 88makama
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 kwietnia 2013

Malutki notesik na zapiski wielkości 5,5x8,5 cm, wewnątrz około 100 sztuk zielonych samoprzylepnych karteczek :) Idealny do torebki, do kieszeni też się zmieści :) Polecam. 

notes scrapbookingnotes scrapbookingnotes scrapbookingnotes scrapbookingnotes scrapbooking

wtorek, 16 kwietnia 2013

Dziś przedstawiam kwiatowy przepiśnik. I  nic więcej pisać nie trzeba :)

przepiśnik, notes, zeszyt, scrapbooking przepiśnik, notes, zeszyt, scrapbooking przepiśnik, notes, zeszyt, scrapbooking przepiśnik, notes, zeszyt, scrapbookingprzepiśnik, notes, zeszyt, scrapbooking przepiśnik, notes, zeszyt, scrapbooking

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Mini notes do każdej torebki... czyli notes, który został zrobiony z myślą o pewnej osobie. Dany zostanie jako mały prezencik i mam nadzieję, że się spodoba :) A od strony technicznej wygląda to tak: zeszyt 96 kartkowy formatu A7 w kratkę, gruby papier scrapbooking, papierowe kwiatki, kolorowe szkiełka, konturówka 3d, papier winietowy. I to by było na tyle. A oto notes:

notes scrapbookingnotes scrapbookingnotes scrapbooking

niedziela, 14 kwietnia 2013

Zafascynowana scrapbookingiem stworzyłam swój pierwszy notesik.

notes scrapbookingnotes scrapbookingnotes scrapbooking

środa, 10 kwietnia 2013

Czyli kolczyki wkrętki wykonane na zamówienie. Do wzięcia została jedna para :)

kolczyki wkrętki, decoupage

kolczyki wkrętki, decoupagekolczyki wkrętki, decoupage

niedziela, 07 kwietnia 2013

Dziś wykonałam pracę na: Wyzwanie Szuflady. Motywem przewodnim miała być gazet. Więc jest i gazeta, trochę widocznego szkła, troszkę gumki oraz trzy drewienka :) Kawałeczki gazety zostały pocieniowane czarną oraz złotą farbą akrylową. Miejscami także butelka/gazeta została posmarowana złotym woskiem pszczelim. To samo tyczy się drewienek. Pracę swoją nazwałam List w Butelce.
A tutaj znajdziecie odnośnik do wyzwania: Wyzwanie Szuflady.
No i oczywiście zdjęcia :) Sami oceńcie czy praca się podoba :)

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

butelka decoupage

Następna odsłona kołozeszytu. Tym razem nieco inna niż poprzednio. Inna - bo już nie tylko decoupage! Ostatnimi czasy jestem zafascynowana scrapbookingiem! Ciągle przekopuję internet, czytam, oglądam, podziwiam. Przymierzam się także do zakupu papierów i pragnę "wyczarowywać" z nich cuda - w szczególności notesy. Wracając do postu, pamiętnik jest na bazie decoupage, czyli motyw serwetkowy, cieniowanie i tapowane farbami akrylowymi, pogrubianie konturówką 3d, jak zawsze całość lakierowana. Na tak przygotowany zeszyt naklejam z papieru wizytowego motyw motyla (2x przód, tył), który został obszyty  nićmi. Dodatkowo przyklejam cieniowane kartki także z papieru wizytowego, drewienka oraz różowa wstążeczka:) A to o czym nie napisałam widoczne jest na poniższych zdjęciach :)

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

czwartek, 04 kwietnia 2013

... a raczej dwie sowy mądre głowy plus kwiat na zielonym tle :) I dodatkowo zakładka, żeby było miło -  do kompletu :) Jest to drugi kołozeszyt jaki wykonałam i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba ich ozdabianie :) Zeszycik jeszcze nie ma swojego właściciela, mam nadzieję, że nie będzie musiał na niego długo czekać! A jak Ci się podoba pisz śmiało - może być Twój :)

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

zakłada, decoupagezakładka decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

Piotr pozuje do zdjęć :)

zeszyt, decoupage

środa, 03 kwietnia 2013

Ręcznie zdobiony zeszyt techniką decoupage formatu A7 w kratkę. Wymiary 7,5x10,5 cm. Motyw serwetkowy z wieżą Eiffla. Elementami dodatkowymi są przyklejone drewienka sosnowe z napisami wykonanymi konturówką 3d. Całość kilkakrotnie zabezpieczona lakierem połysk.

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

wtorek, 02 kwietnia 2013

Przedstawiam zeszyty, które zostały zrobione na zamówienie. Do dwóch zrobiono zakładki.

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

Zdjęcie na zeszyt z Linkin Park jest ze strony: http://www.tapeta-park-linkin-rock.na-pulpit.com/

Przedstawiam dwie zakładki, które zostały wykonane jako komplecik do zeszytów na zamówienie. W następnym poście więcej o zeszytach :)


1. Męska zakładka - troszkę motywu serwetkowego, reszta to cieniowanie i przecieranie papierem ściernym.

zakładka decoupage

zakładka decoupage

2. Muzyczna zakładka - całość motyw serwetkowy, cieniowana czarną farbą.

zakładka decoupage

zakładka decoupage

... w Starym Pianinie. Czyli konkursik, na który wykonałam tę oto pracę :) "Anioł Stróż Piotrusia" zawisł już na jego łóżeczku. Całość malowana na biało i cieniowana niebieskimi farbami. Obrazek potraktowałam papierem ściernym :) Całość zabezpieczyłam kilkakrotnie lakierem. Mam nadzieję, że praca się spodoba. Link do wyzwania TUTAJ.

obraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupage

Wydruk pobrano z: http://www.ostrowiecnr1.pl/zdjecie/Aniol-Stroz/

sobota, 30 marca 2013

Jakiś czas temu pokazywałam Wam hiacynta, który był "posadzony" w wiaderku. Otóż zastanawiałam się jakiego będzie koloru? Już wiem, jest biały :) Biały, duży i troszkę śmierdzący w pozytywnym znaczeniu tego słowa, jeśli w ogóle można powiedzieć o śmierdzącym pozytywnie :) Więc gdy zima za oknem ja zamieszczam kwieciste fotki :)

hiacynthiacynthiacynthiacynthiacynthiacynthiacynt

 

Muszę się także pochwalić tym, że przyjęto moje zgłoszenie jako artysta do stronki www.srebrnaagrafka.pl i będzie można tam kupować moje prace :) Oczywiście muszę się wziąć za robotę! A na koniec tego posta życzę wszystkim ZDROWYCH, RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! :)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Firmy elektroniczne
Free counters!