sobota, 30 marca 2013

Tak jak w opisie - poniższy obraz, zawieszka  wykonana została na urodziny. Bardzo się spodobał (chyba bardziej obrazek jak zawieszka) obdarowanej osobie. Obrazek jest dość masywny - wykonany z drewna sosnowego, jego grubość to 1,5 cm. Szeroki na 24cm i wysoki na 20cm. W środku frez. Taki surowy do samodzielnego ozdabiania możesz zamówić u mnie (może to być dowolny wymiar). Do wykończenia użyłam trzech kolorów farb akrylowych, wydruku zdjęcia oraz serwetki. Dodatkowym elementem jest konturówka 3d. Całość oczywiście zabezpieczyłam lakierem.

obraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupageobraz, zawieszka, decoupage

czwartek, 28 marca 2013

Czyli dodatek do szkatułki.

podstawka, decoupagepodstawka, decoupage

Czyli motyw kwiatowy. Tak jak pisałam w poprzednim poście, wzięłam się za tą szkatułkę. Mama co prawda by chciała większą, ale akurat taką miałam na stanie :) A serwetki już upolowała jakiś czas temu. Więc oto jest. Szkatułka bejcowana na brąz i przecierana suchym pędzlem z odbrobinką czerwonej farby akrylowej, zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru :) Na przedniej ściance relief rysowany konturówkami 3d. I zdążyłam z nią na święta! W następnym poście podstawka wykonana z tej samej serwetki.

szkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranieszkatułka decoupage, relief, przecieranie

wtorek, 26 marca 2013

... naprawdę mały. Tak mały, że zmieści się nawet w kieszeni :) Format A7, cały utrzymany w tonacji różu z delikatnym cieniowaniem kolorem czerwonym. Notesik z napisem "kasia", czyli w końcu zrobiłam coś tylko dla siebie! :) Bo kiedy synek śpi to trzeba coś po prostu robić, czymś ręce zająć, bo noga spoczywa na wózku :)
A następny projekt to szkatułka dla mamuśki, którą już robię chyba ze 2 miesiące. Nie ma co - na święta się doczeka
:)

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

poniedziałek, 25 marca 2013

... motyw serwetkowy z zakochaną parą. Napis na drewienku "together forever". Cały utrzymany w tonacji różu z fioletem. Bokami cieniowany czarną akrylową farbą. Zabezpieczony trzema warstwami lakieru.

Przód:

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

Tył:

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

zeszyt, decoupage

Środek:

zeszyt, decoupage

niedziela, 24 marca 2013

... szczerze to myślałam, że ze wzrostem zejdzie jej troszkę dłużej a tu wychodzi na to, że jutro trafi do sałatki warzywnej. A tak ładnie wyglądała :) I nie trzeba jej nic więcej prócz ciepła, wody i waty. Czyli rzeżuszkowy ciąg dalszy.

Dzień 3.

rzeżucharzeżucharzeżucha

Dzień 4.

rzeżucha

rzeżucha

Dzień 5. Ostatni :(

rzeżucha

piątek, 22 marca 2013

... motyw serwetkowy z kamyczkami. Serwetka błyszcząca, dodatkowo wykonano otoczkę i napis konturówką 3d :) Swój dom znalazła wśród muszelek :)

świeca decouoageświeca decouoageświeca decouoageświeca decouoageświeca decouoageświeca decouoage

czwartek, 21 marca 2013

Czekałam na Ciebie dość długo. Cieszę się, że jesteś, że byłaś i będziesz. Gdybym miała 8 lat, poszłabym topić marzannę, gdybym miała 15 lat - siedziałabym gdzieś nad rzeką  na wagarach. Gdybym miała 22 lata byłabym na wykładach bądź w pracy. Mając niecałe 25 lat siedzę i patrzę, podziwiam Cię z synem, który dziś kończy 7 miesięcy :)

Dziś zdjęcia nie dekupażowe. Zobaczcie jak wzrasta moja rzeżuszka
i jak się ma hiacynt w doniczce - wiaderku, które już niedługo ozdobię :)

 

Dzień 1. Wyglądam jak małe obrzydliwe robaczki :)

rzeżucha

rzeżucharzeżucha

Dzień 2. Dalej jak robaczki ale już z malutkimi łodygami :)

rzeżucharzeżucharzeżucha

Dzień 3. Czyli cd... nastąpi :)

 

A teraz hiacynt :)

hiacynthiacynt

hiacynthiacynt

hiacynt

hiacynt

hiacynt

A tu Piotr kilka dni wcześniej :) O co chodzi ????

Piotr

You're beautiful, that's for sure... Właśnie tę piosenkę sobie nuciłam jak robiłam zeszycik :) Takiego jeszcze nie było, takiego - czyli
z materiałem. Krawcowa ze mnie żadna ale dwa kawałki to zszyć umiem :)

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

środa, 20 marca 2013

Przedstawiam dwa zeszyty, które udało mi się wczoraj zrobić. Jako, że tamte się szybko rozeszły trzeba było zadekupażować następne.
I tak oto powstał "note -book " oraz "słoneczny zeszyt". Oba w kratkę, format A5 z drewienkami i napisami zrobionymi konturówką. Co tu dużo zresztą mówić, sami oceńcie efekt mojej pracy :)

zeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupagezeszyt, decoupage

Jeśli podobają Ci się zeszyty robione w takim stylu, napisz do mnie
a wykonam dla Ciebie podobny :)

... w szkle. Dziś chciałam przedstawić ozdobione szkło. W moim przypadku szkoło na plantację rzeżuszki :) Motyw serwetkowy, dużo różu, dużo cieniowania i ogólnie wszystkiego dużo. A już za kilka dni pokażę jak roślinka urosła :)

decoupage na szkledecoupage na szkledecoupage na szkle

decoupage na szkle

decoupage na szkle

decoupage na szkle

decoupage na szkle

sobota, 16 marca 2013

Przedstawiam szkatułkę dużą obłą o wymiarach 12x18x6,5. Motyw serwetkowy z cieniowaniem. Boki szkatułki malowane wodną bejcą w kolorze orzecha, dodatkowo została pobielona. Na frontowej ścianie wyrysowany został relief konturówką. Całość zabezpieczona lakierem. I w końcu tej szkatułce się dostało :) Na zrobienie czekała aż dwa miesiące! Pomysł powstał bardzo szybko, uwielbiam bielenie więc wiedziałam, że musi być utrzymana w tym stylu. Pozdrawiam :)

szkatułka decoupage, relief, bielenie, cieniowanieszkatułka decoupage, relief, bielenie, cieniowanieszkatułka decoupage, relief, bielenie, cieniowanieszkatułka decoupage, relief, bielenie, cieniowanieszkatułka decoupage, relief, bielenie, cieniowanieszkatułka decoupage, relief, bielenie, cieniowanieszkatułka decoupage, relief, bielenie, cieniowanie

piątek, 15 marca 2013

... biała, z jesionu. Półka o wymiarach: dł. 50, szer. 20, wys. 40. Cena takiej jesionowej półeczki (bez ozdobień) to 70 zł, zamówić można także dębową w tej samej cenie oraz sosnową za 50zł. Polecam :)

półka drewniana decoupagepółka drewniana decoupagepółka drewniana decoupage

półka drewniana decoupagepółka drewniana decoupage

czwartek, 14 marca 2013

... na drobne zapiski. Bejcowana na orzech i delikatnie przecierana zieloną oraz białą farbą akrylową. Zabezpieczona lakierem.

deska decoupage

deska decoupagedeska decoupage

deska decoupage

środa, 13 marca 2013

Dziś przedstawiam dużą białą skrzynię o wymiarach dł. 50, szer. 30, wys. 25. Materiał - jesion. Przy produkcji skrzyni dokonano obróbki uwidaczniającej strukturę drewna (naczynia). Konstrukcja ramowo - płycinowa. Całość została pomalowana na biało oraz ozdobiona
i oczywiście zabezpieczona lakierem. Mi skrzynia będzie służyła na przechowywanie pamiątek :) Jeśli spodobał Ci się ten przedmiot - napisz do mnie a wykonam dla Ciebie taki sam, bądź podobny. Koszt obrobionej skrzyni to 200zł. Jeśli zajmujesz się decoupage możesz  zamówić skrzynie surową za jedyne 120zł.

skrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupageskrzynia, meble, decoupage

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Firmy elektroniczne
Free counters!